پنج شنبه، 30 شهریور 1402
سیاست
شناسه خبر: 3085
  • 0

دبیر مجمع مطالبه گران شهرستان پلدختر در گفتگو با خبرگزاری دانشجو :

اصلی‌ترین مطالبه مردم پلدختر استقرار دولت سیزدهم در این شهرستان است

دبیر مجمع مطالبه‌گران شهرستان پلدختر گفت: انتظار و مطالبه بر حق مردم شهرستان پلدختر این است که فرمانداری مستقل از نماینده که مجری سیاست‌های دولت رئیسی باشد، در این شهرستان منصوب شود تا دولت سیزدهم در پلدختر استقرار پیدا کند.

دبیر مجمع مطالبه‌گران شهرستان پلدختر گفت: انتظار و مطالبه برحق مردم شهرستان پلدختر این است که فرمانداری مستقل از نماینده که مجری سیاست‌ها دولت رئیسی باشد، در این شهرستان منصوب شود تا دولت سیزدهم در پلدختر استقرار پیدا کند.

 

به گزارش گروه سیاسی بالاگریوه نورالدین احمدی، دبیرمجمع مطالبه‌گران شهرستان پلدختر استان لرستان درگفتگو با خبرنگارخبرگزاری دانشجو، گفت: در دوران دفاع مقدس مردم شهرستان پلدختر نقش پررنگی داشتند و این شهرستان حدود ۸۰ بار درجنگ هشت ساله بمباران شد و بیش از ۳۰۰ شهید به انقلاب اسلامی تقدیم کرده است.

 

احمدی درباره مشکلات مردم شهرستان پلدختر عنوان کرد: در این شهرستان به دلیل نبود زیرساخت‌های اشتغال زا بیش از ۶۰ درصد مردم تحت حمایت نهاد‌های حمایتی هستند؛ اما همواره درتمامی عرصه‌های دفاع از انقلاب اسلامی سنگ تمام گذاشته اند ولی متاسفانه این مردم نجیب هشت سال تحت مدیریت مدیرانی قرار گرفته اند که صرفا عملکرد انتخاباتی دارند.

 

وی افزود: خدمات نظام اسلامی در این شهرستان صرفا به کسانی ارائه می‌شود که هم نظر مدیران منصوب نماینده مجلس باشند و نگرانی عمده مردم شهرستان پس از انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم و روی کارآمدن دولت انقلابی رئیسی آن است که پس از یکسال همچنان مدیران دولت قبل نه تنها حاکم هستند بلکه در چندین مورد به مناصب بالاتر ارتقا پیدا کرده اند.

 

دبیر مجمع مطالبه‌گران شهرستان پلدختر اظهار کرد: خلاصه کلام اینکه انتظار و مطالبه بر حق مردم شهرستان پلدختر این است که مدیران دولت قبل تغییر کرده و فرمانداری مستقل ازنماینده که مجری سیاست‌هاو برنامه‌های دولت رئیسی باشد دراین شهرستان منصوب شود تا دولت سیزدهم در پلدختر استقرار پیدا کند.

 

احمدی درپایان با اشاره به مطالبات اصلی مردم شهرستان پلدختر گفت: مردم منطقه ما مطالبه بر زمین مانده فراوانی دارند، اما اولین و اصلی‌ترین درخواست آنان این است که اصل مترقی تفکیک قوا در این شهرستان رعایت بشود و نماینده مجلس دخالتی در انتصاب نداشته باشد تا به امید خدا با استقرار دولت سیزدهم در این شهرستان و انتخاب مدیرانی از جنس همین مردم بقیه مطالبات مردم پیگیری و حل شود.

دسته بندی: سیاست
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید