پنج شنبه، 7 مهر 1401
اجتماع
شناسه خبر: 3049
 • 0

درراستای عمل به دستور ریاست محترم جمهور

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان در برابر فشار برای انتصاب بانیان وضع موجود ایستادگی کند

درحالی که ریاست محترم جمهور مسئولان دولت جدیدرا به صراحت از انتصاب مدیران دولت پیشین بعنوان بانیان وضع موجود برحذرداشته است امافشارهای خارج از قوۀ مجریه برای انتصاب رئیس شبکه بهداشت و درمان پلدختر همچنان ادامه دارد.

درحالی که ریاست محترم جمهور مسئولان دولت جدیدرا به صراحت از انتصاب مدیران دولت پیشین بعنوان بانیان وضع موجود برحذرداشته است امافشارهای خارج از قوۀ مجریه برای انتصاب رئیس شبکه بهداشت و درمان پلدختر همچنان ادامه دارد.

به گزارش گروه اجتماعی بالاگریوه پایگاه خبری بلوطستان درمطلبی با عنوان « ادامۀ فشارها برای تعیین رئیس شبکۀ بهداشت و درمان پلدختر» به قلم عباس دارائی نوشت :گفته می شود به زودی از سوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان ، رئیس جدید شبکه بهداشت و درمان پلدختر منصوب خواهد شد .درحالی پیش از این در فروردین ماه سالجاری بر اساس شنیده های موثق و منابع نزدیک به دانشگاه علوم پزشکی لرستان دکتر امین حسنوند در آستانه ریاست شبکه بهداشت و درمان شهرستان پلدختر قرار داشت که این انتصاب از سوی رئیس دانشگاه منتفی شد .

رئیس دانشگاه که درآن برهه حساسیت ها ومخالفت ها را درپلدختر در زمینه انتصاب رئیس شبکه بهداشت و درمان این شهرستان را احساس کرده بود ، یک ماه این تغییر را به تاخیر انداخته و در این زمینه تصمیم نهایی را اتخاذ نکرده است .

حالا بر اساس شنیده های موثق اکبر جوادی گزینه اصلی و پیشنهادی به دانشگاه علوم پزشکی لرستان برای سرپرستی شبکه بهداشت و درمان شهرستان پلدختر بوده و گویا هماهنگی های لازم در فرمانداری پلدختر البته با چراغ سبز فلان فرد در تهران برای انتصاب او صورت گرفته و به نظر می رسد کار انتصاب او نهایی شده است .

جوادی هم اکنون رئیس دانشکده پرستاری پلدختر است که درششم آذرسال ۹۵و در دوره ریاست دکترساکی بر دانشگاه علوم پزشکی لرستان در دولت سابق بعنوان رئیس این دانشکده منصوب شده است .

او فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته پرستاری گرایش داخلی-جراحی از دانشگاه اصفهان و عضو هیات علمی دانشکده پرستاری پلدختر است .

حالا با فشارهای بیرونی بر دانشگاه علوم پزشکی شنیده می شود این فردگزینه اصلی ریاست شبکه بهداشت و درمان شهرستان پلدختر است وهمین موضوع واکنش هایی را درپلدختر برانگیخته است .استدلال مخالفین این انتصاب احتمالی این است که این فرد در دولت سابق مسئولیت داشته و نباید ریاست دانشگاه علوم پزشکی بدون در نظر گرفتن  حساسیت ها در پلدختر و همچنین بی توجه به خواست ستاد سلامت حامیان رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری خرداد ۱۴۰۰ اقدام به انتصاب او کند ،مادامی که رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان اذعان دارد فشارهای سیاسی مانع از تسهیل در امورات دانشگاه علوم پزشکی است و او وعده داده است دانشگاه علوم پزشکی لرستان را از زیر فشارهای موجود بردارد معنایی ندارد در پلدختر او خلاف گفته های دیروز خود در جمع رسانه ها عمل کرده و زیر فشارها تن به انتصاب از این دست دهد ، انتصاب های این دستی در واقع تداوم وضع موجود است و تغییر محسوب نمی شود .”

دسته بندی: اجتماع
تبلیغ

نظرات

  • ادمین
  • 27 اردیبهشت 1401 14:16
  • 0
  باسلام و احترام
  این نظرشماست و نظر مخاطب برای بالاگریوه قابل احترام است
  • ناشناس
  • 25 اردیبهشت 1401 18:31
  • 0
  من کار با سیاسیت ندارم. هیچ نفعی هم از این و آن نصیبم نمی شودو لی از حق تنگذریم آقای جوادی نه یکی بلکه تنها مدیر توانا در دولت قبل در پلدختر است.
  سلام / این نظر شماست و یقینا نظر مخاطب برای ما قابل احترام است
   • بالاگریوه
   • 27 اردیبهشت 1401 14:19
   • 0
   با سلام و ارادت
   این نظر شماست و نظر مخاطب برای بالاگریوه قابل احترام است

نظر شما

 • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید