شنبه، 31 اردیبهشت 1401
سیاست
شناسه خبر: 3020
  • 0

علیرغم برنامه ریزی دقیق و کم حاشیۀ سفر رئیس جمهور به لرستان توسط دکترزیویار

مظلومیت رسانه‌ای استاندار لرستان در سفر رییس جمهور

علیرغم برنامه ریزی دقیق و مناسب سفر رئیس جمهور به لرستان توسط استاندار و همچنین مصوبات امیدوارکننده هیأت دولت برای استان اما برخی رسانه ها حق مطلب را در مورد دکترفرهادزیویار ادا نکردند

به گزارش بالاگریوه ؛سفر رییس جمهوربه لرستان انجام شدوسید انقلابی توانست بارقه امیدی دردل مردم این خطه ایجادکند، مردمی که سالهاست دیگر گوششان بدهکار وعده ها نیست و دلشان نیز با حرف مدیرانی که امروز اصلی ترین مسببین وضعیت کنونی هستند، خوش نمی شود.

شایدعطر صداقت درکلام سید انقلابی باعث شدتامجدد مردم این دیار امیدوار باشند، امیدواربه عدالتی از نوع عدالت اسلامی علی(ع)، تابتواند گره ای هرچندکوچک از گره کوره های اقتصادی، عمرانی، اجتماعی و ... این مردم بردارد.

بی شک می توان برنامه ریزی این سفر را یکی از بهترین برنامه ریزی ها عنوان کرد، ازجلسات گرفته تا بازدیدها و ...، بدون تعارف برای اولین بار بودکه بجای اینکه دیدارها و بازدیدها تشریفاتی باشند با علم و آگاهی انجام شده بود.

ازسفرهای وزرای معین دولت به شهرستان ها گرفته تا دیدارهاو بازدیدهای شخص رییس جمهور، آنچنان باعلم وفکر دسته بندی شده بودکه اهل فن می دانندخود اینها چقدر نگرش مسوولین ملی را تغییر خواهد داد و برنامه ریزی کردن این نوع سفرها نیاز به علم و تجربه دارد.

به هرحال کسی نمی تواندنقش فرهاد زیویار، استاندار لرستان را دربرنامه ریزی این سفر کتمان کند، زیویاری که آنچنان سین برنامه را دقیق چیده بود که سفر یک روزه رییس جمهور به اندازه یک سفر چند روزه مفید بود.

اما چیزی که بیشتر ازهمه باعث تعجب شده بودمظلومیت رسانه ای استاندار لرستان است، مظلومیتی که آنقدر بزرگ بود که گاهی بادنبال کردن اخبار در رسانه شکی به جان آدمی می انداخت که نکند اصلا استاندار در لرستان نیست!!!

صادقانه باید گفت باوجود اینکه برنامه های سفر آنقدرخوب انجام شده بودکه درسفر یک روزه ازقلعه فلک‌الافلاک گرفته تا سدو راه و راه‌آهن، همه وهمه در برنامه گنجانده شدند ولی دلیل اینکه حضور استاندار دربرخی از رسانه ها کمرنگ جلوه داده می‌شد خودسوالی بی جواب بود، چنان استاندار را درحاشیه خبرها گذاشته بودندکه اگرپخش زنده وضبط شده برنامه های سفر ازتلویزیون انجام نمیشدباورحضور استاندار سخت می‌شد.

برخی ازرسانه هایی که نبودنردبان هواپیما درفرودگاه را ۸سال ندیدندو تنهادر این ۳ ماهه دولت انتظارمعجزه داشتندهیچکدام خبری ازبرنامه ریزی های مناسب و مصوبات جاندار این سفر پوشش ندادند و تا پایان سفر و حتی فردای آن روز خود را درگیر نردبان بازی کردند.

رسانه هایی که تاهمین خرداد گذشته افتتاح یک سرویس بهداشتی یاجدول کشی یک روستا را دستاوردی عظیم ازدولت قبل معرفی می‌کردند نه تنها اشاره ای به برنامه ریزی ها ودستاوردهای سفر نداشتند بلکه حتی از پوشش رسانه‌ای اخبار سفر نیز خودداری کردند.

به هرحال انتظار می‌رود درشرایطی کنونی لرستان واوضاع معیشتی واقتصادی مردم و درزمانی که جذب اعتبارات ازنان شب واجب تر است، به برخی ازمحدود نفراتی که دررسانه به دنبال سیاسی کاری هستند توصیه می کنیم با تغییرنگرش، تعالی وتوسعه لرستان را درنظر بگیرند وبه فکر مردم باشند.         خبرفوری لرستان

دسته بندی: سیاست
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید