چهارشنبه، 19 بهمن 1401
اجتماع
شناسه خبر: 2907
 • 0

رئیس آموزش وپرورش پلدختر

اگرمسئولان اجازه دهنداسامی دریافت کنندگان کمکهای نقدی را منتشرمی کنم

رئیس اداره آموزش و پرورش پلدختر:اگرمسئولان مافوق اجازه دهند اسامی فرهنگیان سیلزده ای که کمک نقدی به حساب آنان واریزشده را منتشرخواهیم کرد

رئیس اداره آموزش و پرورش پلدختر گفت: چنانچه مسئولان مافوق بنده اجازه بدهنداسامی فرهنگیان سیلزده ای را که کمک نقدی به حساب آنان واریزشده منتشرخواهیم کرد.

 

به گزارش بالاگریوه رضاشاهمرادی رئیس اداره آموزش وپرورش شهرستان پلدخترصبح امروزدرگفتگو با مدیرمسئول بالاگریوه به بخشی از سؤالات و ابهامات فرهنگیان سیلزده درخصوص واریز مبالغی از ۲ تا ۵ میلیون تومان به حساب برخی از سیلزدگان فرهنگی پاسخ داد.

 

براساس این گزارش رئیس آموزش و پرورش درپاسخ به این پرسش که تعداد فرهنگیان سیلزده شهرستان ازنظر شما چند نفر بوده و فهرست آنان چگونه تهیه و به چه مرجعی ارسال گردیده گفت: خود بنده و کارشناسان اداره با حضورمیدانی در محله های سیلزدۀ شهر طی دومرحله به تعداد بالای ۵۵۰ نفر را که درجریان سیل دچار آسیب شده بودند ( اعم ازآسیب به منزل ، اثاثیۀ منزل یا خودروی آنان ) تهیه کرده و به ادارۀ کل آموزش و پرورش استان ارسال کردیم.

 

وی افزود: البته بعضی همکاران بنده در مقابل نام فرهنگیان سیلزده برای آنان درصد آسیب دیدگی منظور کرده اند که این کاری اشتباه بوده است ، زیرا ما مهندس عمران ویا کارشناس بنیاد مسکن نبوده ایم و این کار درحوزۀ کاری آموزش و پرورش نیست .

 

مدیرآموزش وپرورش پلدختر درپاسخ به این سؤال بالاگریوه که باتوجه به اینکه مطالبۀ اصلی فرهنگیان شهرستان شفاف سازی لیست فرهنگیان سیلزدۀ ارسالی آموزش و پرورش پلدختربه استان و تهران و نیزلیست دریافت کنندگان کمک های نقدی می باشد واگر بنابه گفتۀ خودتان مبالغ واریز شده توسط آقای فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش تهران و این فرد نیز مبالغ را ازخیرین  جمع آوری کرده و برهمین اساس نمی تواند محرمانه باشد،چرا برای برطرف شدن شائبه های پیش آمده لیست کسانی که به تهران ارسال کرده اید و کسانی که این مبالغ به حساب آنان واریز شده را اعلام نمی کنید اظهارداشت: اگر مسئولان مافوق بنده اجازه بدهند لیست ارسالی آموزش و پرورش و نیز فرهنگیانی که این مبالغ به حساب آنان واریز گردیده را منتشر خواهیم کرد.

 

وی درپاسخ به این سؤال بالاگریوه که شائبه هائی وجود دارد مبنی براینکه کمک های نقدی مورد نظرصرفا به حساب فرهنگیانی واریز شده که اصلاح طلب و ازحامیان یکی ازکاندیداهای احتمالی مجلس یازدهم هستند،صرفا به بیان جملۀ « صحت ندارد » بسنده کرد.

«شاهمرادی» درارتباط با این شائبه که بعضی فرهنگیان معتقدندنام افرادی که درسیل هیچگونه آسیبی ندیده اند و اصلا درمعرض سیل نبوده اند در لیست های ارسالی شما قرارگرفته است،گفت: قبول دارم تعدادی افراد که نامشان دراین لیست وجود دارد و بعضا مبالغ مورد نظر به حساب آنان واریز گردیده مستحق دریافت این کمک ها نبوده اند .

 

درحالی که حجت مومنی رئیس اداره ارزیابی عملکرد وپاسخگویی به شکایات اداره کل آموزش و پرورش استان لرستان تعداد فرهنگیان پلدختری که این مبالغ به حساب آنان واریز گردیده را ۲۷۱ نفر اعلام کرده اما آقای «شاهمرادی » درپاسخ به این سؤال که ازلیست بالای ۵۵۰ نفرۀ ارسالی شما تاکنون کمک های نقدی به حساب چه تعدادی ازفرهنگیان سیلزده واریز گردیده وحداقل وحداکثر این مبالغ چه مقداربوده است ، گفت : درمجموع مبالغی از ۲ تا ۴ میلیون و۷۰۰هزارتومان به حساب ۲۳۲ نفر واریزشده است.

 

رئیس اداره آموزش وپرورش پلدختربه سؤال پایانی بالاگریوه در این ارتباط که بالاخره پاسخ آموزش وپرورش شهرستان به فرهنگیان سیل زده ای که ازدریافت این کمک های نقدی حذف شده اند چیست ؟گفت: ما پس از تفکیک لیست ها و مشخص کردن افرادی که این مبالغ را دریافت نکرده اند درصورتی که خیرین کالای لوازم خانگی مانند فرش و یخچال و... دراختیارمان قراردهند به این عزیزان تحویل می دهیم.

دسته بندی: اجتماع
تبلیغ

نظرات

  • سرباز ولایت
  • 3 شهریور 1398 23:16
  • 0
  آقای شاهمرادی کاش به این شکل رییس نمیشدی چون آنچه می بینیم ضعف در اداره ی امورات آموزش و پرورش پلدختر نمایان است و در جریان سیل اخیر این تبعیض و حق کشی درحق فرهنگیان توسط شما و زیر مجموعه ی اداره شما قابل اغماض نیست.از قوه قضاییه میخواهیم به این موضوع مهم که باعث رنجش معلمان سیلزده شده است ورود کند .طبق کدام اصول و کارشناس و مهندس درصد خسارت برای خانه های ما زده اید؟
  طبق شنیده ها اسم افراد سیل نزده در لیست است.لیست را منتشر کنید تا سیاه روی شود انکه در او غش باشد
  فرماندار پلدختر بعنوان عالی ترین نماینده دولت در پلدختر این موضوع را پیگیری نماید
  وزیر هم قول پیگیری داد ولی انگار یادش رفته
  مدیرکل آموزش پرورش لرستان هم مثل وزیر یادش رفته
  • رضا
  • 3 شهریور 1398 14:28
  • 0
  بر چه مبنایی آقای شاهمرادی و همکارانش این پول رو واریز کردن؟ ما که خونمون تخریب شده و در کنار  رودخانه بودیم نیومده واسمون  ولی واسه کسانیکه اصلا در منطقه سیل نبودن پول واریز شده. پست و مقام و صندلی ریاست میگذرد ولی مدیونی سیل زدگان هیچوقت نمی گذرد ما که حلال نمیکنیم. این لیست بدستور ... و ....تهیه شده. شک نکنید دیری نخواهد گذشت. و حق مظلوم از حلقومشون بیرون خواهد آمد . شک نکنید وعده خدا عملی خواهد شد. 
  • معلم
  • 3 شهریور 1398 14:16
  • 0
  باید از آه وناله سیلزده ای که عزت نفس به او اجازه نمی دهد به دنبال کالا از هلال احمر تا سپاه بدود ترسید و آن کسی هم که سلیزده نبوده ولی این مبالغ رو دریافت کرده ولقمه حرام به خانه برده باید بداند که بویی از انسانیت ومردانگی نبرده است
  • معلم سیلزده
  • 3 شهریور 1398 13:37
  • 0
  با تشکر از معلم عزیز و خبرنگار حقیقت جو آقای احمدی بزرگوار.
  آقای شاهمرادی چطور لیستی با امضای شما به استان و وزارت فرستاده شده است و شما آنرا راستی آزمایی نکرده ای و افراد سیل نزده به استان فرستاده ای؟؟و چرا نیروهای شما درصد تخریب برای ساختمان ها اعلام کرده اند؟در حالیکه هیچ کارشناس معماری و راه و ساختمان برای خانه ی سیلزدگان درصد اعلام نکرده اند؟
  چرا لیست فرهنگیان سیلزده را از بنیاد مسکن اصفهان مستقر در پلدختر دریافت نکردی؟
  حالا جواب خدا و زن وبچه ی معلمان سیلزده که حقشان توسط شما از بین رفته است را چه میدهی؟

نظر شما

 • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید