پنج شنبه، 3 فروردین 1402
اجتماع
شناسه خبر: 2236
 • 0

مدیرکل کمیته امداداستان لرستان درپلدختر اعلام کرد:

خدمت به محرومان نبایدبراساس رأی آنان به فلان کاندیدای انتخابات باشد

مدیرکل کمیتۀ امداداستان لرستان برپرهیز ازسیاسی کاری و عدم لحاظ کردن رأی مددجویان به کاندیداهای مجلس درانتخابات تأکید کرد

مدیرکل کمیتۀ امداداستان لرستان برپرهیز ازسیاسی کاری درخدمت رسانی به محرومان و عدم لحاظ کردن رأی مددجویان به کاندیداهای مجلس درانتخابات تأکید کرد .

به گزارش خبرنگار بالاگریوه  جاسم محمدی فارسانی ظهرامروز درجریان بازدید ازکمیتۀ امداد شهرستان پلدختر خطاب به مدیروکارکنان کمیته امداد شهرستان گفت: به هیچ عنوان نباید ملاک درخدمت به محرومان رأی دادن یا ندادن آنها درانتخابات به فلان کاندیدای مجلس باشد زیرا هدف حضور مردم در انتخابات بود که به لطف خداوند این مهم در سطح استان اتفاق افتاد.

مدیرکل کمیته امداد لرستان با بیان اینکه 43 میلیارد ریال برای ایجاد اشتغال دراستان تخصیص یافته که بیش از 60 درصد آن محقق شده است.افزود : 10میلیارد ریال دربحث اقتصاد مقاومتی نیز به استان لرستان اختصاص یافته که بخشی از آن سهم شهرستان پلدختر خواهدبود.

وی بابیان اینکه امروزکمیته امداد بعنوان یک نهاد انقلابی همانند نگینی درایران اسلامی می درخشد.خاطرنشان کرد: حضرت امام (رض) محرومان را ولی نعمتان اقلاب می دانستندو امیدواریم ما هم خدمت گزاران خوبی برای مردم باشیم .
مدیر کل کمیته امداد استان لرستان سپس به ایجاد بازارچه دائمی برای فروش محصولات مددجویان اشاره و خاطر نشان کرد: مسئولین کمیته امداد پلدختر قطعه زمینی را درمکانی که قابلیت فروش داشته باشد مشخص کنند تا ما از صفر تا صد آن را به طور کامل انجام  دهیم و این امر امتیاز خوبی برای شهرستان است.

وی به کاهش پنج درصدی مددجویان اشاره و اظهار داشت: این کار یک بحث فنی است ،ما باید نسبت به برنامه و الزامات توجه داشته باشیم طبق برنامه ما باید ده درصد محرومان را خود کفاکنیم و از چرخه کمیته امداد حذف کنیم.
محمدی فارسانی بااشاره به اینکه برای جامعه اسلامی زیبنده نیست که هرسال تعداد محرومان افزایش پیدا کند ،تصریح کرد: هدف ما این است کسانی که شرایط و استحقاق دارنداز امداد خارج کنیم و کسانی را که نیاز دارند به این چرخه وارد کنیم.

فارسانی با بیان اینکه هدف ما شناسایی فقرای واقعی است تا کمیته امداداز آنها حمایت کند اظهارداشت: کارغربالگری و پالایش باید با نهایت دقت صورت گیرد.و اگر تعادل درست صورت گیرد می توانیم خانواده های جدیدی را تحت پوشش قرار دهیم و کمک کنیم هر مددجو که خارج می شود توانمند شده باشد.

مدیرکل کمیتۀ امدادلرستان با اشاره به اینکه مهمترین دغدغه و نگرانی و اصلی ترین هدف ماتأمین مسکن مددجویان است یادآورشد: مشکل مااین است که اطلاع دقیقی ازکمبود مسکن در شهرستان نداریم و بایدنسخه ویژه ای برای پلدختربچینیم. زیرا نمی توانیم ازظرفیت مسکن مهراستفاده کنیم وامیدوارم امسال بتوانیم ساخت وسازبرای مددجویان را شروع کنیم. چون اگر مددجویان سرپناه داشته باشند مراجعه و حضور آن ها درسایر ادارات کمتر خواهدشد.

محمدی فارسانی ازآمادگی نهاد تحت مدیریت خود برای محرومیت زدایی ازمنطقه تخت چان درشهرستان پلدختر خبرداد و با بیان اینکه باید کمک کنیم تا اشتغال ثابت برای روستائیان ایجاد گردد، افزود: کمیتۀ امداد استان می تواند طی یک اقدام انقلابی ظرف 3 تا 5 سال مشکل این مناطق راحل کندتا آبادشوند ومهاجرت معکوس به روستا ها صورت گیردزیرا اعتقادداریم عدم رسیدگی به روستاها باعث حلبی نشینی درشهرها شده است.

دسته بندی: اجتماع
تبلیغ

نظرات

  • نظرزاده
  • 19 آذر 1395 22:49
  • 0
  نظرات آقای احمدیان را بررسی کرده و در خصوصش تحقیق نمودم .متاسفانه سابقه اختلاس کاملا راسته
  • قصدقربت
  • 11 آذر 1395 11:43
  • 0
  سلام جناب احمدی ،لطفابرای رضای خداحتماپیگیری کنیدمدت طولانی است که مردم بسمت وسوی چاپ بنربهربهانه ای میروندگرفتن پست.قبولی درکنکور.تولد.وفات.و...وهزینه های زیادی داردغافل ازاینکه بعضی ازهمشهریانمان نان شب ندارندپیشنهادی دارم،اعلام کنیداین هزینه هارابه افرادنبازمندبرسانندکسی متولی بشه وشهرداری راموظف کنندداربستهای تبلیغاتی راجمع آوری کندو...صرفابرای رضای خدا واقعاازاین چهره ی تبلیغاتی زشت شهرم خسته شده ام
  ====
  بالاگریوه
  پیشنهاد خوبی است اگر گوش شنوائی وجود داشته باشد
  البته نباید فراموش کنیم که بیشتر این بنرها را خود افراد منصوب شده و درمواردی متأسفانه با هزینه بیت المال می زنند
  • احمدیان
  • 11 آذر 1395 10:32
  • 0
  این آقای مدیر کل محترم؟؟؟ قبلا مدیر کل بهزیستی استان هرمزگان بود. لطفا در اینترنت جستجو کنید و .......را ملاحظه بفرمایید. قصد هیچگونه پیش داوری یا خدای نکرده ...... را ندارم. برای همین پیشنهاد دادم که خودتان بررسی بفرمایید.
  جستجو بفرمایی :...... بهزیستی هرمزگان ......
  ===
  بالاگریوه
  باتشکر از پیگیری و ارسال نظرشما
  نظرحضرتعالی کاملا مستند می باشد (لینک مطلب : http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13910919001248 ) و دراین ارتباط مسائلی وجودداشته اما نتیجه نهائی آن نامعلوم است
  • فرزند یکی از محرومین
  • 6 آذر 1395 20:05
  • 0
  با قدردانی از مدیرکل محترم کمیتۀ امداد لرستان- می خواستم از ایشان سوال کنم راستی کدام مستضعف ومحروم تحت پوشش درخواست کرده که بازارچه دائمی. می خواهم که درصحبت های مدیرکل محترم به آن پاسخ داده شده ؟ نکند افرادی می خواهند برای بهره برداری سیاسی و نفع شخصی و جریانی خود اما به نام مستضعفان بیچارۀ این شهرستان با هزینۀ کمیته امداد حضرت امام (ره) برای خود یا افراد مورد نظرشان بازارچه بسازند.
  مدیرکل محترم کمی دراین مورد فکرکند که افرادسودجو پشت این قضیه نباشند

نظر شما

 • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید