پنج شنبه، 30 شهریور 1402
جهاد و مقاومت
شناسه خبر: 1499
 • 0

مادر غواص شهیدتازه تفحص‌شده در نامه‌ای به رهبر انقلاب:

رهبرعزیزم!حاضرم در راه شما و اعتلای اسلام فرزندان دیگرم را فدا کنم

مادر غواص شهید:آنچه قلب مرا ناراحت و رنجور می‌کند، تنهایی ولی امر مسلمین جهان است. حاضرم در راه شما و اعتلای اسلام خود و فرزندان دیگرم را فدا کنم.

بالاگریوه - فاطمه کارساز مادر غواص شهید منوچهر تنگسیری که در 16 مرداد ماه سال جاری پیکر مطهر فرزند خود را پس از 29 سال چشم‌انتظاری در آغوش کشید، نامه‌ای به محضر رهبر معظم انقلاب ارسیال کرده است.
به گزارش گروه حماسه و مقاومت خبرگزاری فارس وی در این نامه پراحساس خطاب به رهبر انقلاب نوشته است: آنچه مرا آرامش حقیقی داد پیام معظم له بود که نشان از سربلندی و افتخار آفرینی پاره تنم بود که در برهه‌ی حساس کنونی بار دیگر به یاری مولا و سرور و ولی امر خویش شتافت. متن این نامه که پس از تقدیم به دفتر رهبر انقلاب، به صورت عمومی منتشر می‌شود بدین شرح است:
محضر مبارک رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای
سلام علیکم
پس از 29 سال فراق فرزند 14 ساله‌ام، امروز او را در آغوش گرفته و آرامش یافتم ولی آنچه مرا آرامش حقیقی داد پیام معظم له بود که نشان از سربلندی و افتخار آفرینی پاره تنم بود که در برهه‌ی حساس کنونی بار دیگر به یاری مولا و سرور و ولی امر خویش شتافت. رهبر عزیزم خبر بازگشت منوچهرم مرا ناراحت نکرد بلکه مرا عزت و افتخار دیگر داد. آنچه قلب مرا ناراحت و رنجور می کند تنهایی ولی امر مسلمین جهان است که حاضرم در راه شما و اعتلای اسلام ناب محمدی خود و فرزندان دیگرم را فدا کنم. آقا و سرور ما، ما هیچ وقت نخواهیم گذاشت خواب بازگشت آمریکای جنایت کار و مستکبرین عالم برای بزدلان و دنیا پرستان تحقق یابد و نخواهیم گذاشت حوادث تلخ 68 و جام زهر دیگر، دیگر بار تکرار گردد.
همیشه این صحبت فرزندم در گوشم طنین است که در مقابل مستکبرین عالم باید همانند اباعبدالله الحسین (ع) و فرزندان شهیدش جان فشانی کرد و در راه اعتلای انقلاب اسلامی و دفاع از انقلاب قیام کرد. برای عزت و سربلندی شما و ذلت و خواری بدخواهان شما دعا می‌کنم و از شما می‌خواهم ما را از دعای خیر خود بی نصیب نفرمایید.
فاطمه کارساز . مادر غواص شهید منوچهر تنگسیری
شهید غواص منوچهر تنگسیری، در تاریخ چهارم دی ماه سال 1365 در عملیات کربلای 4 و جزیره سهیل به شهادت رسید و پیکر پاکش بعد از 29 سال غربت و بی نشانی شناسایی و به وطن بازگشت.

دسته بندی: جهاد و مقاومت
تبلیغ

نظرات

  • مرتضی شیرمحمدی
  • 28 اردیبهشت 1402 22:24
  • 0
  سلام مقام معظم رهبری جانم فدای ایران ۰۰۰ بنده ۷سال و۶ماه بیمه دارم ۰۰ سازمان تامین اجتمایی نیروهای مسلح بصورت خویش فرما هر ماه پرداختی دارم ۰۰۰ قبول ندارند۰۰۰ انتقال کنم ۰۰۰ پس این بیمه من چی می‌شود ۰۰۰ الان نیاز دارم ۰۰۰ مرتضی شیر محمدی فرزند شهید ۰۰۰ همسرم فرزند شهید ۰۰۰ خودم سکته مغزی شدم بستری در بیمارستان الان قرص فشار خون میخورم ۰۰۰ چهار فرزند مشترک داریم ۰۰۰۰ با تورم و مشکلات الان بیکار هستم خودم بیمه پرداخت هر ماه با بد بختی پرداخت دارم ۰۰۰۰ مستاجر هستم ۰۰۰۰ کار هم نیست بیکار ۰۰۰۰۰
  • خواهریک شهید
  • 27 مرداد 1394 12:23
  • 0
  ازآقای احمدی تشکرمی کنم. به این سایت می گویند یک سایت ارزشی
  ماهروقت دلمان برای عزیزان شهیدمان تنگ می شود به سایت بالاگریوه مراجعه می کنیم.
  پاسخ= بالاگریوه حرکت درمسیرترویج ارزشها را تکلیف و وظیفه شرعی و انقلابی خود می داند

نظر شما

 • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید