شنبه، 20 خرداد 1402
اجتماع
شناسه خبر: 1411
 • 0

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان پلدختر خبرداد:

وجود 6 کیلومترکنده کاری آسفالت نشده درسطح شهرپلدختر

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان پلدخترگفت: وجود شش کیلومتر کنده کاری آسفالت نشده موجب واردآمدن آسیب جدی به وسایل نقلیه در حال عبور در شهر شده است

بالاگریوه:جلسه شامگاه پنج شنبه شورای ترافیک شهر پلدختر محل طرح معضلات و مشکلات شهری مانند سد معبر، لزوم احداث ساختمان مرکز صدور گواهینامه، آسفالت معابر، نصب دوربین های ترافیکی و … بود.

به گزارش مهر، قدرت اله ترابی نژاد فرماندار پلدختر در جلسه شورای ترافیک شهرستان خواستار اجرایی شدن مصوبات جلسات گذشته شورای ترافیک پلدختر شد و ازمسئولان خواست نسبت به عملیاتی کردن این مصوبات اقدام کنند. وی با بیان اینکه وسایل نقلیه که از جنوب به شمال شهر در خیابان اصلی رفت و آمد می کنند باید از دور برگردان بخش شمالی روبروی بانک ملی مرکزی استفاده کنند، افزود: برای احداث میدان ورودی شهر معمولان شهرداری طرح هندسی و طرح پیشنهادی را با همکاری یک مشاور به صورت صحیح انجام دهد.
ضرورت ایجاد ساختمان پلیس راهور در پلدختر
فرمانده انتظامی پلدختر در این جلسه گفت: شهرداری پلدختر نسبت به تامین هزار و ۵۰۰ متر زمین مورد نیاز برای احداث ساختمان راهور برای صدور گواهینامه اقدام و این زمین را در اختیار نیروی انتظامی قرار دهد.
سرهنگ رضا داوودی افزود: تا هنگامی که شهرداری نسبت به این مهم اقدام نکند مردم شهرستان پلدختر باید برای صدور گواهینامه به مرکز استان مراجعه کنند که این امر علاوه بر اتلاف وقت و صرف انرژی حوادث جاده ای را به دنیال دارد.
فرمانده انتظامی پلدختر افزود: وسایل نقلیه ای که از سمت بازارچه شهرداری و خیابان ولی عصر می خواهند از دور برگردان استفاده کنند به صورت خلاف این کار را انجام می دهند.
سرهنگ داودی با بیان این که در مقابل مراکز نظامی و انتظامی طبق قانون باید تابلوی توقف ممنوع نصب شود، افزود: انتظار می رود شهرداری در این زمینه اقدامات لازم را انجام دهد.
وی افزود: در شهر پلدختر شش کیلومتر کنده کاری صورت گرفته ولی از آسفالت آن خبری نیست که این امر موجب شده آسیب جدی به وسایل نقلیه در حال عبور در شهر وارد شود.
سرهنگ داودی همچنین بر ضرورت جمع آوری تابلوهای فرسوده و نصب تابلوی ویژه معلولین در سطح شهرتاکید کرد و گفت: همچنین تابلو توقف ممنوع به زبان عربی از سه راهی «بابا زید» تا انتهای روستای «وره زرد» از توابع شهرستان توسط راه و شهرسازی و راهور نصب شود تا تریلرهای نفت کش عراقی در این مناطق توقف نکنند.
معضل سد معبر در شهر پلدختر
رئیس راهنمایی و رانندگی پلدختر نیز در این جلسه بر ضرورت احداث مکان مناسبی برای صدور گواهینامه در شهر تاکید کرد و گفت: در طول سال مراجعات زیادی درزمینه صدور گواهینامه  صورت می گیرد که نبود این مکان نارضایتی مردم را در پی داشته و دارد.
سروان حشمت اله رحیمی همچنین بر ضرورت پیش بینی مکانی برای برگزاری امتحانات رانندگی با همکاری شهرداری پلدختر تاکید کرد.
رئیس راهنمایی و رانندگی پلدختر با بیان این که سد معبر به یک معضل برای شهرستان تبدیل شده است، گفت: مقابله با معضل سد معبر باید به صورت مستمر از سوی متولیان امر در این زمینه در سطح شهر عملیاتی شود.
وی با بیان این که مکاتباتی با شهرداری برای تعویض تابلوهای فرسوده صورت گرفته است گفت: در حال حاضر ۹۰ درصد این تابلو هنوز از سوی شهرداری تعویض نشده است.

دسته بندی: اجتماع
تبلیغ

نظرات

  • پلدختری
  • 17 تیر 1394 11:18
  • 0
  سد معبردر پیاده روهای خیابان امام مردم راکلافه کرده است؟
  • یک جوان
  • 12 تیر 1394 16:45
  • 0
  درود خدا بر برادر بسیجی و سرباز ولایت جناب اقای حاج نورالدین احمدی که همیشه واقعیات را میگوید

نظر شما

 • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید