تاريخ: 95/07/09 - 15:06 - گروه: سیاست - شناسه: 2146
نامۀ لبیک احمدی نژاد به رهبری گواه ولایت پذیری و ولایتمداری اوست

 

امام جمعۀ پلدختر گفت: ارسال نامۀ دکتر احمدی نژاد به مقام معظم رهبری مبنی بر پیروی از منویات معظم له  گواه ولایت پذیری عملی  رئیس جمهور سابق است.


به گزارش بالاگریوه حجت الاسلام و المسلمین محمدسوری درخطبه های نماز سیاسی –عبادی جمعۀ این هفته باتبریک هفتۀ ناجا به فرمانده و پرسنل خدوم نیروی انتظامی شهرستان ،امنیت را از نعمت های خداوند عنوان کرد و افزود: امنیت و آرامش شهروندان ثمره و نتیجۀ تلاش های نیروهای انتظامی است وهفتۀ ناجا فرصتی مناسب برای قدردانی از این نیروهای خدوم است .

 

 

امام جمعۀ پلدختربا تسلیت آغازماه محرم وایام سوگواری سروروسالارشهیدان استکبارستیزی ملت ایران رابرگرفته ازفرهنگ غنی عاشورا و قیام اباعبدالله الحسین(ع) عنوان کردو اظهار داشت: استکبار ستیزی به معنی عدم تسلیم در برابر فشارهاست و ما بایستی با درس گرفتن از قیام عاشورا از اعتماد بیجا به دشمنان انقلاب و نظام پرهیز کنیم.


« سوری » ازمسئولان هیأت های عزاداری خواست بایدازبکارگیری و استفاده ازآلات لهو ولعب و موسیقی درهیأت ها جلوگیری شده و افرادبدنام و مسأله دار تریبون هیأت ها را دراختیارنداشته باشند.


خطیب جمعۀ پلدختر با بیان اینکه نبایستی اجازه داد مسائل قوم گرائی و طایفه بازی درهیأت ها مطرح گرددیادآورشد: نماد تأثیرفرهنگ عاشورا و قیام اباعبدالله الحسین(ع) درشهرستان ، برپائی باشکوه نماز ظهر عاشورا بصورت دسته جمعی دریک مکان مشخص است.

 

حجت الاسلام و المسلمین سوری توصیه مقام معظم رهبری به رئیس جمهور سابق مبنی بربه مصلحت نبودن حضور اودر صحنۀ انتخابات دوره دوازدهم ریاست جمهوری را درراستای آینده نگری معظم له برای جلوگیری از ایجاد دوقطبی درجامعه عنوان کرد و افزود: نامۀ لبیک دکتر احمدی نژاد به مقام معظم رهبری حاکی از ولایتمداری و ولایت پذیری رئیس جمهور سابق است و انتظار می رود آنهائی که اکنون مسئولیت دارند هم درعمل و نه درشعار، التزام و اعتقادعملی خودرا به ولایت  نشان داده و به توصیه ها، دستورات و تذکرات مقام معظم ولایت و رهبری التزام قلبی و عملی داشته باشند .


بازگشت